Xerex for Men - výživový doplnok pre mužov (20ks)
Stiahnutie obrázkov
K obľúbeným

Xerex for Men - výživový doplnok pre mužov (20ks)

14 ks
(14 db)
Objednávky v pracovné dni do 16:00, odošleme ešte v ten deňOsobný odber
Odporúčaná spotrebiteľská cena EUR:
17.95 EUR
Odporúčaná spotrebiteľská cena CZK:
449 CZK
EAN číslo: 
5999885110037
EAN:
5999885110025
Farba popis:
biela
Značka:
iné
Funkcia:
výživový doplnok

Výživový doplnok pre mužov.

Sila Xerexu sa ukrýva v „múdrosti prírody“, v niekoľko tisícročnej tradícii používania jednotlivých zložiek, kombinovanej s výdobytkami moderného výskumu a vývoja. Xerex sa však využitím zákonitostí synergie (spolupráca, spoločný účinok) môže stať tajnou zbraňou mužov. Prípadná účinnosť prípravku totiž nezáleží iba na jeho zložkách, veľmi ju ovplyvňuje, aký spoločný účinok dokážu jednotlivé zložky vyvinúť.

Zložky a ich možný účinok:     

Ginko Biloba:

Môže naplniť unavené telo energiou a prispieť k zníženiu stresu. Môže uvoľniť a rozšíriť zúžené cievy, a tak môže napomáhať aj pri vzniku a udržaní erekcie. Ďalej môže ovplyvniť aj predčasný výron semena.

Serenoa plazivá:

Rastlina pochádzajúca zo Severnej Ameriky, používaná predovšetkým na liečenie zväčšenia prostaty.Bobule rastliny môžu pomôcť v boji s komplikáciami súvisiacimi s močovými cestami a pohlavnými orgánmi. Môže mať aj tonizačný účinok a napomáhať regenerácii tkaniva v prostate a močových cestách. Môže zvýšiť sexuálny apetít.

Avena Sativa (ovos):

Môže mať priaznivý účinok na nervy a tak prispieť k potešeniu a koncentrácii.

Niacin:

Môže zohrávať dôležitú úlohu pri biologickej oxidácii, získavaní energie, metabolizme sacharidov a tukov. Môže ďalej napomáhať okrem iného syntéze pohlavných hormónov (napr. testosterónu – mužského pohlavného hormónu).

Zinok:

Môže prispieť k produkcii testosterónu a spermií. Môže prispieť k nárastu a rozvoju všetkých častí rozmnožovacieho systému, stimulovať metabolické procesy a fungovanie enzýmových systémov.  

L-arginín:

Môže pomôcť v prípade porúch erekcie a ovplyvniť produkciu oxidu dusnatého, ktorý vďaka účinku rozširovania ciev môže nie len zvyšovať potenciu, ale aj stimulovať zásobovanie krvou a tak aj zásobovanie orgánov živinami a kyslíkom.

Maca:

Je pokladanáz a jednu z kultúrnych rastlín Inkov, ktorú si mimoriadne cenili ako vitalizačnú potravinu. Obsahuje nespočetné množstvo vitamínov, minerálnych látok, sacharidy s vysokým obsahom energie, ktoré môžu organizmus obnoviť a osviežiť. Korene rastliny obsahujú vitamín C a zinok a tak môžu zvýšiť sexuálnu potenciu.

Ustrice:

Jedno z najstarších a dodnes známych afrodiziatík. Vďaka aminokyselinám mäkkýšov, ktoré sú plné jódu, fosforu a hlavne zinku, môžu zvýšiť hladinu hormónov, zodpovedajúcich za sexuálnu aktivitu, ktorá ovplyvňuje sexuálnu výkonnosť.  

Sarsaparilla:

Môže hrať dôležitú úlohu pri zvyšovaní produkcie testosterónu a pôsobiť na svaly mužov. Získava sa z koreňov divoko rastúcej liečivej rastliny Smilax lekársky (Smilax medica). Napomáha zvyšovaniu regeneračných schopností ako aj fyzickej a sexuálnej výkonnosti.  

Kyanokobalamín:

Môže sa zúčastňovať syntézy bielkovín, metabolických procesov sacharidov a mastných kyselín, ako aj tvorby červených krviniek. Môže napomáhať správne fungovanie mnohých funkcií nervového systému.

Tokoferol:

Môže zohrávať úlohu v metabolizme bielkovín, sacharidov a tukov, ako aj v bilancii vody. Môže mať priaznivý účinok na nervovú sústavu a sexuálnu výkonnosť, môže zlepšiť aj stupeň erekcie.

Číslo ÓETI (Štátny inštitút pre stravovanie a výskum výživy): 10318/2012.

Tvrdenia EFSA (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín): Informácie tu uvedené sú v súlade s právnymi predpismi vedecky dokázané tvrdenia, skúšané EFSA (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín), týkajúce sa zložiek produktu.   

Upozornenie: Výživové doplnky samé o sebe nenahrádzajú zdravý spôsob života a/alebo rozmanitú stravu. Minimálna doba trvanlivosti do dátumu uvedenom na balení. Uložte mimo dosahu detí, na suchom a chladnom mieste!

Ďalšie vlastnosti produktu
Podobné výrobky
Údajov
Údajov
Skladom
na sklade, možnosť vyzdvihnúť v našej predajni
Balenie
37ks
Dodacia lehota
1 pracovný deň
Osobný odber
Objednávky v pracovné dni do 16:00, odošleme ešte v ten deň
Náklady na dopravu
990
Odporúčaná spotrebiteľská cena EUR
17.95
Odporúčaná spotrebiteľská cena CZK
449
Vona
neutrálna
Árukereső.hu Szállítási költség
990
Sklad
14 ks
EAN číslo
5999885110037
Hore